uprava2014

Članovi izvršnog odbora:

  • Željko Hukić – predsjednik
  • Mario Pisk – dopredsjednik
  • Božidar Merkaš
  • Vilim Vajdić
  • Josip Peradinović
  • Ivan Biondić
  • Goran Škrlec
  • Josip Beuk
  • Filip Baraković

 

Tajnik društva:

  • Sailo Bjegojević

 

Blagajnik društva:

  • Mihael Dech

 

Članovi nadzornog odbora:

  • Anđelo Orač – predsjednik
  • Damir Habunek – zamjenik
  • Željko Kljajić
  • Željko Fileš
  • Darko Pažulić

 

Članovi stegovne komisije:

  • Berislav Varjačić – predsjednik
  • Marijan Slonjšak – zamjenik
  • Ivan Klarić
  • Mirko Merkaš

 

Komisije, članovi komisija i voditelji:

 

Komisija za poribljavanje:

  • Vilim Vajdić – voditelj komisije
  • Darko Tupek – član komisije
  • Franjo Frigan – član komisije
  • Drago Markulin – član komisije

 

Inventurna komisija:

  • Sailo Bjegojević – voditelj komisije
  • Božidar Merkaš – član komisije
  • Mihael Dech – član komisije

 

Komisija za radne akcije:

  • Božidar Merkaš – voditelj komisije
  • Miodrag Pejić – član komisije
  • Safet Bešlagić – član komisije
  • Svetozar Starčević – član komisije
  • Zvonko Mance – član komisije
  • Filip Baraković – član komisije
  • Marko Pjevač – član komisije
  • Damir Mikulčić – član komisije

 

Komisija za šport i ribolov:

  • Željko Kljajić – voditelj komisije
  • Goran Škrlec – član komisije
  • Darko Pažulić – član komisije
  • Željko Fileš – član komisije

 

Komisija za ekologiju:

  • Sailo Bjegojević – voditelj komisije
  • Filip Biondić – član komisije
  • Ivan Biondić – član komisije

 

Komisija za marketing:

  • Željko Hukić – voditelj komisije
  • Marijo Pisk – član komisije
  • Sailo Bjegojević – član komisije
  • Ivan Biondić – član komisije

 

Komisija za provođenje edukativnog programa „Bolje da me pikne udica nego iglica“:

  • Sailo Bjegojević – voditelj komisije i programa
  • Filip Biondić – član komisije
  • Safet Bešlagić – član komisije
  • Goran Škrlec – član komisije

Komisija za šaranski kup:

  • Željko Hukić
  • Marijo Pisk
  • Vilim Vajdić
  • Josip Beuk
  • Filip Baraković

Koordinator komisija:

  • Josip Peradinović

Ribočuvari:

  • Safet Bešlagić
  • Božidar Merkaš

 

Dežurni mobitel ribočuvara 24 sata na dan: 099/ 6951-746